SAS Anti-Terror Force (PAL-Europe) Playstation 2 Tek Link

1.067 kez izlendi.

12 Şubat 2018 tarihinde eklendi.

 

SAS Anti-Terror Force adındanda anlaşılacağı gibi Teröristlere karşı mücadele veren özel harekat polislerini canlandırıyoruz. SAS Anti-Terror Force sadece 305 MB.

 

 

 


 

 

Yorumlar

 1. alihüseyin dedi ki:

  süpersin. kardeşim ama ben şu caloftatı dvd ye yazdıramadım 4 dosyalı rar iniyor iso olarak ve 7.85 gb bayt oldugu icin dvd ye yazmıyor ve bir sorumdha olacak indirdiyim oyunlar iso olarak indiriyorum ama çogu oyunlar 2 rarlı iso çıkıyor birinimi tek yazdırıyoruz çünkü ben 1 rini yazdırıyorum çogu oluyor oynuyorum. ve eline emegine saglık rabbim senin her muradını versin çok DÜRÜST BİR İNSANSIN SİTENDE GOOGLEDEKİ EN GÜZEL SİTE BENCE.

 2. alihüseyin dedi ki:

  BİRDE İSO OLARAK İNMEYENLER VAR DOSYA OLARAK İNİYOR DOSYA OLARAK ATSAM YAZDIRSAM OLURMU OYNARMI PS2 DE.. HER ŞEY İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM

 3. Admin dedi ki:

  İndirdiğiniz dosyaları rar dan çıkarmanız gerek rarlı yazdırmayın. Winrar programını netten bulup kurun daha sonra rardan çıkarın dosyaları tertemiz iso dosyası elde edeceksiniz o dosyayı yazdıracaksınız.

 4. alihüseyin dedi ki:

  teşekkür ederim seni iyi anlıyorum ama mailrudan indirdiğimde 5 iso dosyası bulunuyor gadofarın ve indiriyorum rardan çıkartıyorum 2 ci iso dosyasını istiyor onuda indirmiştim tama diyorum seçip ya rardan çıkmıyor işlemi durdur diyor yada iso dosyası bozuk çıkıyor. ama varya helal olsun siten googlede bir numara bence çok oyun yükledim oynuyorum sayende kardeşim işte bir gadaforı yükleyemedim gadafor 1 sonuna gittim bitirdim 2 cisi çıkmış diye çok sevindim ama yükleyemedim çok üzüldüm. emeğine sağlık güzel kardeşim.. başını şişirdimse kusura bakma

 5. Admin dedi ki:

  Önemli değil kardeşim ama bu hatalar senin amatörlüğünden kaynaklanıyor. God Of War 2 Ps 2 yi sırf senin için indirip denedim sıkıntı yok birde 5 tane değil 4 part var. 4 partı indireceksin winrarla tek dosyaya çıkaracak iso kalıbını senin işin iso kalıbı ile.