Call of Duty Modern Warfare 3 RELOADED Full Tek Link | Torrent Oyun İndir, Full Oyun, Pc Oyun İndir, Psp Oyun İndir, Playstation Oyun İndir

Call of Duty Modern Warfare 3 RELOADED Full Tek Link

974 kez izlendi.

1 Aralık 2018 tarihinde eklendi.

 

Call of Duty serisinin Modern Warfare 3 adıyla çıkardığı oyun, müthiş görsel efektleri ve bir çok otorite tarafından tam not alan oyun savaşa girmeden savaş lezzeti veriyor. Call of Duty Modern Warfare 3 RELOADED sürümü ile sizlerle.

 

 

 

 

 

Minumum Sistem gereksinimleri:
İşletim sistemi: Windows Vista/ Windows XP / Windows 7
İşlemci: Intel Core2 Duo E6600 or AMD Phenom X3 8750 veya daha üst bir işlemci
RAM: XP için 2GB Vista ve Win 7 için 3 GB
Boş disk alanı: 17GB
Ekran kartı: Shader 3.0 destekli ya da daha iyi bir ekran kartı,
minumum 256 MB NVIDIA GeForce 8600GT/ATI Radeon X1950Pro ya da daha iyi bir ekran kartı.

 

 

 

 

Yorumlar

 1. sahin dedi ki:

  call of duty mw3
  oyunu nasıl kurucaz

 2. Sanane dedi ki:

  Cd 2 yi istiyor imaji ekliyorum ama sadece cd2 deyip duruyor.

  1. Admin dedi ki:

   Öncelikle Dosyaları İndirip Açtıktan Sonra karşımıza rld-mw3a ve rld-mw3b çıkacaktır. Bu iki dosyayı mouse ile karalayıp seçip bir klasöre çıkartalım. Sonra masaüstüne yeni bir boş klasör oluşturun. Biraz önce çıkarttığımız dosyanın içinde setup çıkacaktır setupa çift tıklayın dosyaları nereye çıkaracağınızı sorar masaüstüne açtığımız boş klasörü gösterip buraya çıkartınız aynı zamanda oyunu buraya kurar kurulum yaparken insert please cd2 yazar tamam deyip devam edin.Kurulum bitinc crack klasöründeki dosyaları buraya yapıştırıp ve son olarak oyunu başlatmak için iw5sp adlı ikona basıp başlayabilirsiniz…BU SAYEDE KENDİMEDE OYUNU KURDUM GAYETDE GÜZEL OYUNMUŞ KAPTIRDIM KENDİMİ :)))